Powiększony brzuch, gorączka i uczucie guza po lewej stronie brzucha a ropień w jelicie

Witam 3 lata temu miałam ropień w jelicie objawy były takie jak zaparcia ,powiększony brzuch ,gorączka i uczucie po lewej stronie brzucha jakiegoś guza.A teraz mam podobna sytuacje tylko uczucie i bul mam po prawej stronie brzucha i jakby mi sie coś w nim przemieszczalo odczuwam to przy kaszlu i nawet jak sie poruszam tylko teraz nie gorączkuje mam zaparcia bule pleców i w tej hwili miesiączkuje.Mam pytanie czy ta choroba może nawracać .Dziekuje za odpowiedz i proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Może nawracać, proszę udać się do lekarza, niezbędne badanie lekarskie