Bóle podbrzusza i uczucie wypychania a jelito drażliwe

witam z gory dziekuje za odpowiedz mam problem z swoim ukladem trawiennym leczylem nadrzerke zolondka i helikobaktera robilem wszystkie badania usg jamy brzusznej kolonoskopie wszystko ok mamsilne bule podbrzusza i w prawym boku wypychanie lekaz powiedzial ze to pewnie jelito nadwrazliwe niepokoi mnie ten bol z prawej strony prosze opomoc dzieki?

Raczej nie sądzę , żeby było to jelito drażliwe, powinny być wtedy wzdęcia, biegunki lub zaparcia i bóle brzucha , a nie podbrzusza. Proszę iść do innego lekarza aby wykluczyć zapalenie wyrostka, który jest po prawej stronie podbrzusza. Proszę o dokładniejszy opis gdzie dokładnie boli, w jakich godzinach, po jakich posiłkach?