Powiększony brzuch i niepęknięty pęcherzyk na jajniku

Dziś mam23 dzień cyklu.Wczoraj byłam u ginekologa,bo bardzo baardzo bolał mnie brzuch i piersi.Miałam usg dopochwowe, macica nie jest powiekszona,ale w jajniku mam niepekniety pecherzyk.Lekarz powiedział że jeśli nie pęknie to może to być torbielka.Śluzu plodnego w tym cyklu nie miałam(chyba).Od ponad tygodnia mam biały gesty ale ciągnący się śluz,a moje podbrzusze jest jak piłka.Wydete,wyglądam jakbym była w ciąży a na jajnikach wybulwione.Jak mam to wszystko rozumieć?Kiedy okres?Czy to jelita?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.