Powiększony brzuch po stosowaniu Desmoxan

Witam mam kłopot rzuciłam palenie biorąc tabletki DESMOXAN ale wziełam ich tylko 20 gdyż żołądek tak bardzo mnie juz po nich bolał i nie dałam rady więcej wziąć ale za to zrobił mi się potwornie duży brzuch i wyglądam jakbym była w ciąży.Niestety nie jestem ale bardzo chciałabym sie pozbyc tego brzucha bardzo proszę o pomoc jak to można zrobic?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stiwerdzić co jest powodem powiększenia się brzucha w pani wypadku. Szybkie zwiększenie obwodu brzucha bez uchwytnej przyczyny jst wskazaniem do kontaktu z lekarzem i wdrożenia leczenia.