Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Możliwość rzucenia palenia z lekiem Desmoxan przy nadciśnieniu i boreliozie

Witam mąż chce rzucić palenie z Desmoxanem ale leczy się na nadciśnienie krwi i tętnicze, boleriozę i praktycznie przez rok 2014 był na antybiotykach (tabletki, dożylnie, tabletki). Czy może zastosować Desmoxan przy rzuceniu papierosów. Dodam że ma bardzo słaby system immunologiczny, często się przeziębia i ma problemy z brzuchem ale dokładnie nie wiadomo od czego bo wyniki ma bardzo dobre. Edyta J.
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Zatrucia grzybami - metody leczenia

W przypadku zatrucia grzybami może dojść do poważnego zniszczenia wątroby, a wtedy konieczne może być wykonanie dializy wątroby. Na czym polega taki zabieg? Wyjaśnia to toksykolog, dr Piotr Burda.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Witam,
może spróbować rzucić palenie, albo z tym preparatem, albo z plastrami z nikotyną - żeby na początku było mu łatwiej opanować głód nikotynowy.
Należy stale kontrolować ciśnienie tętnicze.
pozdrawiam

0

Po wielokrotnym stosowaniu antybiotyków możliwe jest zniszczenie prawidłowych bakterii zasiedlających jelito. Zdrowe jelito to dobra odporność na infekcje. Dobre efekty daje stosowanie probiotyku SANPROBI IBS, przynajmniej przez 3 miesiące, minimum 1x 1 kapsułka. Zamiast tego można polecić kwaszoną kapustę, ale tylko z beczki!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy