Opryszczka na biodrze a guz na węzłach chłonnych

Witam,zauważyłam że sporadycznie wyskakuje mi opryszczka na brodzie i jednocześnie węzeł podżuchwowy,zupełnie pod broda na środku kulka wielkości ziarenka grochu.po paru dniach sie wchłania.jaki jest zwiazek opryszczki i tego węzła?czy to moze być niebezpieczne?

Warto wzmocnić ogólną odporność - proponuję probiotyk Sanprobi IBS przez 2 miesiące - 1 kapsułka po kolacji, potem jedno opakowanie Sanprobi Super Formula zażywane tak samo - prawdopodobnie opryszczka nie pojawi się przynajmniej przez następny rok. Powodzenia!