Osłabienie, znużenie i senność i wyniki morfologii poniżej normy

Witam serdecznie Wyniki morfologii ogólnie poniżej normy-zwłaszcza hemoglobina 7,0. Przebadałam się ginekologicznie i u gastrologa (kolono i gastroskopia). Te badania OK. Biorę żelazo. Wyniki się poprawiły, są w normie ale ja nadal jestem osłabiona, znużona, śpiąca. Ostatnio mam często zaropiałe oczy - wirusowe zapalenie spojówek (biorę krople do oczu przepisane przez okulistę). Co jeszcze powinnam zrobić?

Proszę zastosować probiotyk, aby podnieść ogólną odporność, sugeruję Sanprobi IBS 1 x 1 kaps. po kolacji przez 2 miesiące, potem Sanprobi Super Formula -jedno opakowanie też 1 x 1 kaps. Przez rok nie powinno być kłopotu z ropieniem oczu i innymi infekcjami. Żeby uzupełnić niedobory żelaza, trzeba je stosować kilka miesięcy, do roku.