Powiększony prawy płat tarczycy a biopsja

Witam. Jestem matką 25 letniej dziewczyny, która dziś wróciła z badania tarczycy i okazało się , że ma powiększony prawy płat tarczycy , a w dolnej jej części ogniska hypoechogeniczne.(6-7mm )Dostała skierowanie na biopsję!!dopiero na 5 sierpnia . Co powinnam teraz zrobić . Błagam o poradę.Pozdrawiam

Z opisu wydaje się że zmiana jest najprawdopodobniej zmianą łagodną, ternin tych kilku tygodni nie powinien miec negatywnych konsekwencji. wazniejsze jest, żeby badanie było zrobione dobrze, a nie szybciej kosztem jakości