Powiększony węzeł chłonny i złe wyniki badań
Witam od roku czasu mam powiększony pod pachą węzeł chłonny.Byłam na usg u onkologa który stwierdził ze to musi byc powod infekcji w organiżmie badz złej pracy hormonów.Dzisiaj robiłam badania morfologii i wszystkie wyniki odbiegajace od normy(wzrost,spadek) gdy sprawdzam w internecie wskazują na jakis problem z nerkami.Co mam dalej robic i gdzie się udac?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie podała Pani żadnych wyników, co uniemożliwia interpretację oraz możliwość odpowiedzi na Pani pytania. Sugeruję jednak, by wyniki ocenił lekarz POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.