Powiększony węzeł chłonny ok. 2,5 cm

Witam, Z lewej strony szyi mam powiększony węzeł chłonny ok 2.5 cm. Lekarz rodzinny zlecił badanie krwi, wszystko w normie, dodam tylko że węzęł jest twardy i nie boli, nie mam też żadnych innych niepokojących objawów tj; gorączki, problemów z zębami i samopoczuciem, co to może być? Z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną powiększenia może być stan zapalny. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza.