Powrót do formy psycho-fizycznej po masturbacji

Witam .Jak szybko wrócić psychicznie po masturbacji ? Chciałbym aby znów powróciła duża ilość dopaminy . Ile czasu trzeba ? , Jak można to przyspieszyc ? Po wytrysku chciałbym jak najszybciej wrócić do formy psycho-fizycznej.

Próby tłumaczenia seksulności poziomem dopaminy (gdzie? w jakich strukturach mózgu?) nie są uprawnione.
Seksulność to bardzo złożony fenomen i zależy od bardzo wielu faktorów, nie do końca zresztą poznanych.
Niedawno poznano rolę tlenku azotu w grze naczyniowej.
Aktualnie są badania nad rolą siarkowodoru w erekcji.
Siarkowodów to "śmierdzący" gaz wystepujący np. w kanalizie.
Jest on trujący w większym stężeniu.
To taka ciekawostka na razie.
Pozdrawiam. JW