Powrót do tabletek antykoncepcyjnych po przerwaniu stosowania w trzecim tygodniu

Witam,stosuję tabletki Vibin ale ostatnio tak z nimi nakręciłam,że postanowiłam je przerwać,odczekać i zacząć od nowa aby wszystkie mi się wchłonęły jak trzeba.Przestałam je brać w pierwszym dniu 3 tygodnia(28.01).Jeżeli chcę znowu je brać(ale nowe opakowanie) muszę teraz poczekać na pierwszy dzień krwawienia?Będę w tedy zabezpieczona od razu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak proszę zacząć z pierwszym dnim cyklu, zabezpieczenie będzie od razu.
Pozdrawiam