Poziom bHCG i wynik badania ginekologicznego a szanse na ciążę

Witam.Ost.miesiączk mialam 13pazdzier.Cykle mialam 29 dniowe.Dodam ze z testow owul owulacja powinna być 28pazdz. Zaszłam w ciążę. Beta hcg 10.11 45miU.ml a dwa dni później 83.Dobry przyrost z tego co wiem. Jednak Dzisiaj wizyta u ginekologa 19. listopad. Widać narazie tylko pecherzyk .Czy to może być wczesnia ciążą i owulacja się przesuneła czy nic z tego nie bedzie? Wiem mam czekać 2 tyg, ale szukam pocieszenia i przykładów gdzie takie sytuacje miały miejsce a konczyły się dobrze.Proszę o odp

Renata GrzechociĹska

Witam.
Takie sytuacje, że w 5. tygodniu ciąży nie widać zarodka się zdarzają. Proszę czekać do umówionej wizyty.
Pozdrawiam.