Poziom estradiolu w badaniach

Witam poziom estradiolu wyszedł mi 150,4 pmol/l a podana górna granica normy jest 156 pmol/l.Proszę o odpowiedź czy mam się czym martwić? Podobno niektóre pomiary normy są do 134 pmol/l. Proszę o odpowiedź czy to coś złego

Dzień dobry,

Proszę powtórzyć oznaczenie. Jeśli wysoki wynik się potwierdzi, warto wykonać usg jąder i zasięgnąć porady lekarskiej.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz