Poziom progesteronu przy staraniach o ciążę

Witam. Bylabym wdzieczna za szybka odpowiedz. Z mezem staramy sie od 2 lat o dziecko. W czerwcu moja Pani ginekolog zrobila mi badanie na poziom progesteronu i wyszedl na 3,4ng/ml. Zapisala mi duphaston i clo. Po tabletkach zrobila mi ponownie badanie i moj poziom w 25 dniu cyklu wyniosl 61ng/ml zapisala mi inofolic i do kontroli za 10 dni. Z tad moje pytanie czy moze to byc poczatek ciazy pomimo ze mialam miesiaczke? I czy mozliwy jest az taki wzrost progesteronu?

Piotr Pilarski

Nie, to nie oznacza ciąży. Wynik jest w normie. Nie podała Pani kiedy zrobiła Pani pierwsze badanie.

Pozdrawiam.