Poziom żelaza 70,5 a picie wina wytrawnego czerwonego

Mam zelaza 70,5 i pije wino wytrawne czerwone. Czy jest to spowodowane tym winem ?. Jakie wartosic ( jezeli no chodzi o wino biale) jakie watosci sa w bialym ?. dziekuje za szybka odpowiedz Miroslaw K

Witam. Niestety nie mam możliwości odpowiedzi na Pana pytanie ponieważ nie podał Pan jednostek w których wykonane było oznaczenie poziomu żelaza.