Praktyki fryzjerskie a ciąża

Dzień Dobry. Jestem praktykantka w salonie fryzjerskim w 3 kl. Jestem w 4 mies. ciąży. Czy mogę wziaść sobie L4 do końca roku ? Czy praktyki bede miec zaliczone czy trzeba dogadac sie z szefem czy postawi mi pozytywną ocene ? I czy bede później musiała odrabiać te godziny ? Dodam ze mam teraz bardzo złe stosunki z szefostwem... I nie chce też chodzić na te praktyki i szefostwo tez zbytnio nie chce i kazali mi isc na L4 ale boje sie ze mi nie zaliczą.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli będą do tego wskazania, specjalista ginekolog wystawi Pani zwolnienie lekarskie do czasu porodu. Odpowiedź na pozostałe pytania wykracza jednak poza moje kompetencje. Sugeruję porozmawiać z organizatorem Pani praktyk.