Prawdopodobieństwo ciąży w przypadku pettingu i negatywnego wyniku przy dwóch testach ciążowych

Witam Uprawiałam z chłopakiem painting 5 dni po tym dostałam okres trwał 8 dni był zwykły Dodam że palce chłopaka były u mnie głęboko w pochwie. Mam nieregularne miesiączki Jeśli byłabym w ciąży Przypadałoby że to jest 8 tydz lecz w 5 i 7 tyg robiłam dwa testy oba negatywne Na palcach chłopaka mogło być w niewielkiej ilości płynu preejakulacyjnego zdaje mi się że mam powiększony brzuch i piersi innych objawów nie mam czy mogę być w ciąży? Czy oba testy mogą się mylić? Czy to ciąża urojona?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło na 5 dni przed okresem co oznacza, że było to już po owulacji i prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero. Przeciw ciąży przemawia także pojawienie się normalnego okresu. Poza tym na tak wczesnym etapie ciąży nie dochodzi jeszcze do powiększania się obwodu brzucha. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.