Prawostronna skolioza w odcinku piersiowym kręgosłupa
Mam 28 lat. Po prawej stronie kregosłupa odczuwam cały czas ucisk za uchem.Cała prawa strona od góry barku całej reki do nogi cały czas boli najbardziej podczas chodzenia i wykonywania czynnnosci.Opis badania rtg Prawostronna skolioza w odcinku piersiowym kregsłupa.Prosze o pomoc.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Zmiany tego typu związane są z chorobą zwyrodnieniową. Mogą one powodować dolegliwości bólowe oraz parestezje. Pojawia się najczęściej ból o charakterze ćmiącym choć nie można wykluczyć także dolegliwości stałych, znacznie utrudniających codzienne funkcjonowanie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiedni zestaw ćwiczeń wzmacniających mięśnie przykręgosłupowe.