Preparat Trittico a uzależnienie

czy trittico uzależnia bo na początku miałam trzy noce bezsenne teraz spie dobrze a nie wiem jak bedzie ze snem po odstawieniu dodam ze przed branie leku spałam dobrze czy moze on zaburzyć sen

Witam Panią
Proszę się cieszyć tym że śpi Pani dobrze, oznacza to że lek działa a z czasem będzie jeszcze lepiej. Proszę się nie martwić tym co będzie się działo po odstawieniu, bo ten preparat i podobne odstawia się stopniowo pod kontrolą lekarską.
Życzę powodzenia
Anna Suligowska