Depresja po śmierci ojca

Witam, od listopada zeszłego roku leczę sie na depresję której dostałem po śmierci ojca. Objawy jakie miałem były czysto fizyczne (nadciśnienie, brak apetytu, problemy ze snem, ogólne osłabienie, bóle mięśni). Przy leczeniu Arketisem wszystko przeszło. Ostatnio wróciłem do sportu, do aktywnego życia i w porozumieniu z lekarzem odstawiam lek, mam brac po pół tabletki dziennie przez 2 tygodnie. Od 6 dnia wszystko wraca, potliwość, nadciśnienie, problemy ze snem. Czy to normalne? Co mam zrobić?

Witam,
coś w sytuacji życiowej mogło przywołać podobne emocje i tym samym ponownie uruchomiło te same objawy,więc żeby uporać się z nimi i dokończyć ten problem/prawdopodobnie niedokończonej i skróconej poprzez leki żałoby/,proponuję kontakt z terapeutą.
Pozdrawiam serdecznie.