Preparaty wsomagające apetyt da 27-latki

Witam mam problem waze 39 kilo przy wzroscie 155m czy sa jakies leki wspomagajace apetyt bez recepty kiedys bralam peritol w tabletkach i prztylam wazylam 46 kilo i chcialo mi sie jesc a teraz ciezko mi sie zmuic do jedzenia

Witam, BMI wynosi 16 i może wskazywać na anoreksję. Nie pisze Pani, czy jest pod kontrolą lekarza. Jeśli nie, to trzeba bezpośrenio skonsultować z nim problem niedożywienia i braku apetytu. Peritol stosuje się m.in.w przypadku jadłowstrętu psychicznego i jest wyłącznie na receptę. Proszę skorzystać z bezpośredniej pomocy specjalisty psychoterapeuty. Ze swojej strony poleciłabym na poprawę apetytu kompleks witamin i synbiotyk (probiotyk z oligocukrami). Witaminy uzupełnią niedobory, synbiotyk zasiedli jelito grube pożądanymi bakteriami. To jednak za mało, aby wystarczająco odżywić organizm. Potrzebne jest kompleksowe działanie opierające się na regularnych wizytach u psychterapeuty (1 raz w tygodniu) i stosowaniu się do zaleceń dietetyka.