Nadwaga po 40-tce a odchudzanie

WitamW lutym 2015 roku przkrocze 40 stke. W gruncie rzeczy to nie problem. Problem lezy w kwestii nadmiernej ilosci kilogramow ktore niestety posiadam. Przy wzroscie 160 waze o...zgrozo 68 .Kiedys przed 16 laty wazylam 55 kilo. No coz naipierw jedno dziecko za 7 lat drugie i nadwaga. Prosze pomozcie co mam zrobic. Pracuje w dwoch pracach. 2 razy w tygodniu po 15 godzin calkowitego siedzenia druga to praca w terenie, po ktorym przemiszczam sie autem. Ma duzy dom u zawsze jest cos do "roboty" w

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska