Problem pękających pięt u 68-latka

Witam!Mam 68 lat,nigdy nie miałem problemów ze stopami,teraz zaczęły mi pękać pięty.Boli przy chodzeniu;co robić,jak temu zapobiec,żeby było jak dawniej?

Dzień dobry,
Przyczyn tego problemu może być dużo, natomiast najczęściej jest to niedobór witamin A i E. Polecam intensywne natłuszczanie skóry pięt maścią z witaminą A (dostępne w każdej aptece). Jeśli to nie pomoże, proszę udać się do podologa w celu diagnozy problemu.