Problem z bólem w piszczelach a cukrzyca insulinozależna

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z bólem w piszczelach. Kiedyś już coś podobnego mnie atakowało (4 lata temu ale minęło). Aktualnie jest to ból nie do zniesienia. Atakuje bez względu czy idę szybko, czy wolno; czy w obcisłych spodniach, czy w luźnych leginsach. Ból jest tak silny, że ciężko postawić mi krok. Choruję na cukrzycę insulinozależną i nie wiem, czy to może mieć z tym związek. Proszę o pomoc, bo naprawdę każda wyprawa zaczyna być dla mnie ogromnym wyczynem. pozdrawiam Irmina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.