Problem z chorobą języka po wizycie u dentysty

Witam, mam 25 lat. W poniedziałek zobaczyłem coś dziwnego pod językiem (zdjęcie: i61.tinypic.com/oqiu6v.jpeg) nie mam pojęcia z kąd to się wzięło i co o może być. Dodam że tydzień temu byłem u dentysty i zrobiłem parę zębów i aktualnie używam jakiegoś żelu antybakteryjnego. Nie wiem czy to ma jakieś powiązanie, ale nic mi nie przychodzi do głowy z kąd i co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.