Problem z erekcją przy pieszczotach z dziewczyną

Mam 21 lat. Gdy mam bliższe chwile z dziewczyną, odczuwam problem z erekcją, jednak podczas masturbacji nie ma tego problemu. Moja dziewczyna mieszka daleko ode mnie i nie zawsze mogę być przy niej. Jednak gdy już dochodzi do bliskiego spotkania i zaczynają się pieszczoty, dochodzę dosyć szybko, zarówno przy niej jak i podczas masturbacji (w drugim przykładzie bywa różnie, ale nigdy nie trwa to tyle by zadowolić partnerkę. Czy mój problem tkwi w psychice? Bardzo się przy tym stresuje. Pozdrawiam

Witam, zbyt szybki wytrysk to kwestia etiologicznie złożona, najlepiej byłoby udać się do psychologa-seksuologa w celu dokładnego przeanalizowania problemu. Specjalista dostosuje zalecenia do zdiagnozowanych przyczyn Pana problemu. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Są to zazwyczaj naturalne trudności wynikające z młodego wieku, początków życia seksualnego, a także braku regularnych kontaktów.
Zachęcam do cierpliwości, samoakceptacji, pozytywnych emocji i stopniowego zbierania doświadczeń oraz zwiększania swojej wiedzy (np. z lekturą psychologicznych i seksuologicznych książek poradnikowych).

Pozdrawiam!