Problem z erekcją z powodu natrętnych myśli

Dzień dobry, Mam pewien problem z erekcją.Objawia się on tym,że podczas stosunku z kobieta jak i rownież ostatnio przy masturbacji osiągam erekcje,ale po pewnym czasie przychodzą obawy mi przez głowe czy mi erekcja nie opadnie,czy dam rade itd. i w rezultacie czego ta erekcja często opada lub cieżko jest ją osiągnąć.gdy nie zamartwiam się podczas masturbacji czy stosunku to jest zazwyczaj wszystko super.Problem polega na tym ,ze ciężko mi te myśli o erekcji, o tym czy dam rade odsunąć od siebie.

Dzień dobry!

Niekiedy poradzenie sobie ze stresem, napięciem emocjonalnym, nazbyt zadaniowym podejściem i "natrętnymi myślami" podczas aktywności seksualnej (a także nauka samoakceptacji, dystansu do trudności i pozytywnego myślenia) jest trudne i wymaga wsparcia psychoterapeutycznego.
Zachęcam do skorzystania z takiej pomocy w Pana okolicy.
Pomocna może być też lektura książek poradnikowych dot. ludzkiej seksualności.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Natrętne myśli łatwo można wyeliminować podejmując współpracę z psychologiem poznawczo-behawioralnym - dzięki takim spotkaniom będzie Pan mógł pozbyć się obsesji i ze spokojem podejmować satysfakcjonującą aktywność seksualną. Pozdrawiam..