Problem z kołataniem serca u 30-latki

Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z kołataniami serca.!3listopada 2014r zbrało mnie pogotowie z powodu kołatania nie mogłam oddychać,było mi słabo i zdrętwiały mi rece.W szpitalu lekarz stwierdził,że nic mi nie dolega a kołatanie minie.Ok.Wróciłam do domu znowu sytuacja się powtorzyła wiec stwierdziłam,że pojade do lekarza rodzinnego. moja pani doktor dała mi leki uspokajające ale kołatanie było dalej i jest do tej pory.Nie wiem już co robic?kardiolog mnie badal jest ok terczycy tez nie mam

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy występuja jeszcze jakieś inne objawy? jakie ma Pani wartości ciśnienia? inne choroby? przyjmowane leki? Być może kołatanie występuje na tle nerwowym. Może zasadna byłaby wizyta u psychologa/psychiatry?
Pozdrawiam