Problem z krostkami na buzi u 5-miesięcznego dziecka

Moj syn,Joshua ma 5 mies i ma problem z krostkami na buzi -bardzo czesto sa one czerwone i wygladaja jak tradzik (lekarz zdiagnozowal zapalenie lojotokowe skory), jednakze one pojawiaja sie w ciagu dnia i czasem znikaja po kilku godzinach? czy to jest typowe dla zapalenia skory czy tradziku? Obserwuje malego i trudno jest wskazac co powoduja pogorszenie skory ale zazwyczaj skora poprawia sie kiedy maly przebywa na swiezym powietrzu. robililsmy testy i to nie jest alergia na mleko. Prosze pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać diagnozie postawionej przez lekarza, który miał możliwość zbadania dziecka. W przypadku braku skuteczności zastosowanej terapii wskazana będzie wizyta kontrolna.