Problem z łuszczącą się skórą na nosie

Witam, mam ogromy problem z łuszczącą się skórą na nosie. Nawilżałam ją na różne sposoby, jednak żaden nie uporał się z problemem. Borykam się z tym od 1,5 roku. Od jakiś 6 miesięcy smaruję nos na noc wazeliną. Sytuacja uległa poprawie, jednak nadal skóra schodzi mi z nosa. Co mam robić?

Dzień dobry,

Podstawą jest bezpośrednia konsultacja, obejrzenie twarzy i wywiad. Należy pochylić się nad doborem właściwej pielęgnacji domowej i ewentualnych zabiegów.

Pozdrawiam