Problem z odczuwaniem odpowiedniej przyjemności

Witam, współżyję z partnerem stosunkowo od niedawna lecz mimo podniecenia nie odczuwam odpowiedniej przyjemności a co za tym idzie - nie dochodzi do orgazmu. Tak samo dzieje się w przypadku masturbacji. Czym może to być spowodowane? Istnieje jakaś szansa na to, że ta sytuacja się zmieni ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza seksuologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.