Problem z podniecaniem się u młodego chłopaka

Od pewnego czasu nie mogę się podniecić. Jakoś od pół miesiąca ciężko mi się podniecić przy mojej dziewczynie a gdy zaczynamy to robić nie mogę uzyskać erekcji po prostu nic jak już trochę się podniesie gdy wyciągam prezerwatywe to opada. Zaczęło to się gdy chcieliśmy zrobić nasz pierwszy raz nie uzyskałem erekcji przy następnej próbie też nie mogłem gdy ją dotykam to mnie to nie podnieca, wcześniej nie było takiego problemu przy zwykłym całowaniu potrafił mi stanąć zawsze łatwo się podniecalem

Lek. Katarzyna Szymczak

Może przyczyna jest stres? Sugeruję wizytę u urologa aby wykluczyć choroby narządów płciowych, ewentualnie u seksuologa.
Pozdrawiam