Problem z seksem po zmianie partnerki

Niegdys moje zycie seksualne wygladalo zupelnie inaczej. Uprawialem seks z partnerką niemalże codziennie (a trwal on za kazdym razem okolo 40-60 min, czas penetracji dla jasności) do czasu, gdyz sie rozstalismy, na okres 3 miesiecy wyjechalem za granice a tam wylacznie praca. Po powrocie poznalem kolejna partnerke i wtedy problem sie ujawnil. Nie moge wytrzymac dluzej niz 1 min. Wspolzylem juz 3 krotnir w odstepach 1 tyg i nic sie nie zmienia. Do wytrysku dochodzi zaraz po rozpoczeciu penetra

Raczej objaw ustąpi w ciągu 1-2 miesięcy, jeśli nie, to wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam świątecznie. JW

Witaj!

Z tego co napisałeś - prowadziłeś dość intensywne życie seksualne z poprzednią partnerką , natomiast po okresie przerwy i poznaniu nowej partnerki , to współżycie nie jest takie jakbyś chciał. To o czym napisałeś może być chwilowe i kiedy dopasujecie się minie , czas jest zależny tylko od Was. Jeśli będzie się wydłużał to skonsultuj się z seksuologiem w twojej okolicy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!