Niechęć partnerki do seksu

Mam taki problem. Jestem z dziewczyną 2 lata w tamtym roku regularnie uprawialismy seks. Teraz nie uprawiany go w ogóle chodzi o to ze zaczęło jej sie to kojarzyć z wykorzystywaniem seksualnym, nie lubi go i brzydzi sie nim oczywiście była o tym rozmowa powazna ale nic nie zdziałałem czasem chce ją skłonić do pieszczot tak delikatnie ale kiedy dochodzi do czegoś mówi mi ze musi iść coś załatwic. Nie uwazam ze seks jest najwazniejszy ale uważam za wazny. Czasem brakuje mi intymności miedzy nami.

Dzień dobry.

Skoro próbował Pan już bezskutecznie porozmawiać z partnerką, wydaje się, że zasadna byłaby konsultacja psychologiczna bądź seksuologiczna.

Pozdrawiam.

Witam, reakcje Pana dziewczyny na seks są niepokojące, a Pana pragnienie bliskości fizycznej z ukochaną jak najbardziej zrozumiałe,skoro rozmowy nic nie zmieniają, powinniście się Państwo udać do psychologa- seksuologa, proszę nie godzić się na abstynencję seksualną ale i też nie zmuszać dziewczyny do współżycia, postawić sprawę jako problem i określić czas na podjecie pracy nad zmianą, przy braku współpracy z jej strony sugeruję rozważyć rozstanie. Pozdrawiam