Obniżone libido przy seksie oralnym

Witam. Od 3 lat jestem z moim chłopakiem i od jakichś 2 lat uprawiamy seks oralny. Nie doszło między nami do pełnego stosunku. Jednak już od dłuższego czasu nie mam w ogóle ochoty na seks, na sama myśl o tym jest mi wprost niedobrze. Czym może być to spowodowane? Wielokrotnie rozmawiałam o tym z chłopakiem jednak nie możemy doszukać się przyczyny. Dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry.

Z Pani opisu można wnioskować, że z jakiegoś powodu dotychczasowa forma współżycia przestała Pani odpowiadać, a nawet, jak sama Pani napisała - niemal brzydzić. Możliwe, że razi Panią sam sposób jego uprawiania, stąd kojarzyć się może z czymś nieładnym i np. poniżającym kobietę.
W oparciu o podany opis trudno jednak wnioskować, co może być rzeczywistą przyczyną Pani niechęci, dlatego sugerowałbym konsultację psychologiczną bądź seksuologiczną.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa. Przyczyny spadku libido mogą być różne? Być może znudzenie/ niechęć do dalszych stosunków oralnych? Być może pragnienie urozmaicenia współżycia i klasycznego stosunku? A może wręcz przeciwnie - niechęć do przejścia do klasycznego współżycia? Może powody pozaseksualne - leżące w Państwa relacji lub Pani nastroju i istotnych wydarzeniach życiowych?

Ilu ludzi, ile par - tyle historii.

Próba odnalezienia trafnej odpowiedzi na Pani pytanie wymaga dłuższej osobistej rozmowy.

Pozdrawiam!

Witam, w opisanej sytuacji zaleciłabym przerwę w kontaktach seksualnych w tej formie. Czasowa abstynencja seksualna może w sposób naturalny przywrócić pożądanie. Jeżeli awersja będzie się utrzymywać konieczna wydaje się konsultacja u psychologa seksuologa. Pozdrawiam