Problem z suchą skórą na skrzydełkach nosa

Mam problem ze sucha skora na skrzydelkach nosa od jakis 2 miesiecy. Pod nosem i na przy nosie pojawily mi sie popekane naczynka. Smruje kremem, ale to nic nie daje. Zaznaczam, ze nie mialam od dawna kataru, wiec to nie od tego. Co mozna na to poradzic?

Dzień dobry, polecam wykonać peeling enzymatyczny bądź ziarnisty i kupić w aptece retimax 1500 oraz krem z niskoczasteczkowym kwasem hialuronowym np. Sesderma hyal. Powinno pomóc
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.