Problem z wypróżnianiem się a krew w stolcu

Od kilku miesięcy mam problem z wypróżnianiem się. Stolec jest porośnięty białym śluzem. czasami pojawia się krew w stolcu. Do tego często po jedzeniu odczuwam bóle brzucha. W połowie stycznia miałam robioną kolonoskopie która wyszła prawidłowo. Po badaniu lekarz radził przejść na dietę lekkostrawną co też zrobiłam ale objawy nie ustąpiły do tej pory. Czy to mogą być problemy z żołądkiem?

Może to być hemoroid ale tez poważniejsze schorzenia, proszę udać się do dobrego! gastroenterologa.
Nie można lekceważyć krwi w kale, to niepokojący objaw i
Jeśli chodzi o nalot to może być zakażenie grzybicze. Trzeba wtedy zmienić dietę, wyeliminować na jakiś czas cukier, owoce i sporo innych produktów.