Problem z wyskakującym biodrem

co jakiś czas mam problem z wyskakującym biodrem... utrudnia mi to później chodzenie, czuję ocierające sie o kość nerwy. próbuję przeróżnych ćwiczeń żeby biodro wstawiło się na powrót w swoje miejsce, lecz na próżno. Boję się bo moja masażystka powiedziała, że grozi to wymianą stawu biodrowego w przyszłości. Czy mogę coś z tym zrobić żeby uniknąć jakichkolwiek inwazji??

Najprawdopodobniej ma Pani tzw. biodro trzaskające zewnętrzne i dochodzi w trakcie ruchu do przeskakiwania powięzi nad krętarzem większym. Jeżeli rehabilitacja jest nieskuteczna to stosuje się wówczas leczenie operacyjne. Biodro trzaskające zewnętrzne nie jest związane z rozwojem zmian zwyrodnieniowych stawu biodrowego. Powinna się Pani zgłosić do ortopedy, żeby zdiagnozować schorzenie