Problem z zanikiem mięśni na udach

Witam.Od jakiegoś czasu zauważyłam dołki na pośladkach.myślałam,że taka moja uroda ,jednak prawdopodobnie tom zanik mięśni.prowadzę aktywny tryb życia,więc nie rozumiem skąd się wzięły.Jakie ćwiczenia mogłyby te dołki wypełnić?Z góry dzikuję.pozdrawiam.

Jeśli jest Pani aktywna i dużo ćwiczy a owe dołki znajdują się w dolnych zewnętrznych częściach pośladków to raczej ubytek tkanki tłuszczowej niż zanik mięśni.
Niemniej jednak przy wątpliwościach proszę skonsultować to z neurologiem lub ortopedą.