Problem z zaśnięciem i kłucie w sercu

witam. mam takie pytanie ostatnio mam troche duzo problemow i przez ostatanie 3 tyg nie moge zasnac wieczorem usypiam kolo 2 dopiero a w dodatku od dzis zaczelo mnie bardzo kuc w serduszku tak ze nie wiem gdzie mam sie zlapac aby przestalo. prosze o pomoc . z gory dziekuje Ania

Witam, dobrze byłoby w pierwszej kolejności udać się do lekarza (kardiolog) w celu wykonania badań. Jeżeli ich wyniki będą dobre i nie będą uzasadniały Pani objawów to warto udać się na konsultację do lekarza psychiatry lub psychoterapeuty (w ramach POZ lub prywatnie) w celu uzyskania diagnozy i ustalenia planu leczenia. Pozdrawiam