Problem ze stawem skroniowo-żuchwowym u 46-latki

mam problem z stawem skroniowo- żuchwowym pani ortodontka która leczy mnie szyną mówi ze nie wolną ćwiczyć tego stawu ,przesunięciem krążków do przodu to jak to właściwie jest jedni lekarze każą ćwiczyć inni nie szynę noszę do 2 miesięcy, wzięłam botoks skorzystałam z wszelkiej rehabilitacji i żyję w bólu czy naprawdę w Polsce nie ma specjalistów od tego schorzenia

Proponuję konsultację u pana Piotra Arkuszewskiego w Łodzi przy Tymienieckiego 25 lub u Aleksandra Przygońskiego w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.Barlickiego również w Łodzi.