Problem ze wzwodem - co jest przyczyną?

Witam! Mam następujący problem. Otóż od 2 miesięcy mam jakby słabszy penis, czyli po prostu moje podniecenie jest słabe i wzwód taki słaby a mam dopiero 20 lat i nigdy nie miałem z tym problemu, byłem wręcz ogierem. Mam partnerkę bardzo długo i na pewno nie jest to problem psychiki, ponieważ bardzo się na nią napalam. Dodam, że problem pojawił się, gdy podjąłem pracę, która ma charakter siedzący. Na początku myślałem że to przejściowe, ale po urlopie i wypoczynku nadal jest tak samo. Przez jakiś czas brałem żeń-szeń oraz cynk, penis był twardy, ale znów tak jakby znieczulony i szybko dochodziłem do finału. Dodam jeszcze, że czasami pobolewa mnie lewe jądro i mam tam małego jakby guza. Byłem u urologa, powiedział że nie mam się czym martwić. Nie wiem czy to przejdzie mi? Czy już tak zostanie i jaki jest tego powód? edito1000
ponad rok temu

Witam!
Przyczyn osłabienia wzwodu może być wiele. Częstą przyczyną zaburzeń erekcji jest stres, tu, możliwe, że powodowany nową pracą, towarzyszącym jej nerowowymi sytuacjami lub kłopotami z adaptacją. Czynniki psychogenne warunkujące jakość wzwodu nie muszą być powiązane bezpośrednio z postrzeganiem partnera, ale również są uwarunkowane własną kondycją psychiczną.
Innym powodem może być reorganizacja dotychczasowego trybu życia, a także zmiana np. dotychczasowych nawyków żywieniowych czy też nałogowe stosowanie używek.

Jeżeli jednak eliminacja tych czynników nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, zalecam ponowną wizytę u specjalisty urologa.

Pozdrawiam