Problemy jelitowe a podejrzenie zespołu jelita drażliwego

Witam mam 27 lat i problemy z jelitami, moj kal jest jasno brązowy pozlepiany czasami luzny ze sluzem. Robilam usg enzymy watrobowe morfologię ob wszystko ok. Niedawno mialam zaparcie i dostrzeglam krew na kale. Zrobilam przy następnym wyproznieniu test na krew utajona ujemny. Dodam ze czesto mnie boli przy pepku mam wzdecia i przelewania.lekarz mowi ze to jelito drazliwe ja sie boje ze to cos powaznego prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.