Problemy po zabiegu elektrokoagulacji zmian wewnątrzodbytniczych

Dwa dni temu miałam zabieg elektrokoagulacji zmian wewnątrzodbytniczych. Lekarz zalecił używanie płynu do higieny intymnej 1-łyżkę lactosum na brak zaparć. Niestety zaparcia pozostały, a co najgorsze klyciny pozostały, krawienie jest intensywne i dalej jest śluz. Czy robię coś źle? Może powinnam głęboko przemywać odbyt?

Może Dicopeg byłby lepszy niż laktuloza; nie wiem jaką dietę Pani stosuje; jeśli czuje Pani że zmiany które miały zostać usunięte są dalej to może po prostu jeszcze nie odpadły - nie wiem - musi Pani iść do chirurga,.