Problemy z brzuchem u 3,5-miesięcznego synka

Witam. Jestem mama 3,5 miesięcznego synka. W ciazy dowiedziałam sie ze mam dodatni hbs ale bardzo niska wiremie. Pod koniec ciazy miała holestaze alat ponad 600. Syn urodził sie zdrowy 10/10 dostał oczywiście immunoglobuline i szczepienie rozwija sie dobrze ma apetyt jest pogodny tylko meczy go brzuszek w zasadzie od urodzenia obecnie bierze debridat od ponad 2 miesięcy. Zrobiliśmy u badania hbs ujemne ale Alat ma 76 :( bilirubina ok. Kolejna wizyta u hepatolog za 5 tyg. Czy mam powody do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Jeżeli Panią coś niepokoi proszę wcześniej udać się do lekarza pediatry.