Problemy z wieczornym zasypianiem u 3,5-miesięcznego dziecka

Od dwóch tygodni mój 3,5 miesięczny synek zaczął ssać palce od tego momentu pojawiły się problemy z wieczornym zasypianiem (wrzeszczy przez godzinę i dopiero zasypia) oraz zaczął robić 3 kupki dziennie (wcześniej robił 1) są one w kolorze żółtym czasem pojawiają się zielone ale na drugi dzień kolor znowu żółty. Czy mogą to być objawy ząbkowania? Jeśli tak to co można podać takiemu malcowi żeby mu ulżyć.

Piotr Pilarski

Jest to zbyt wcześnie na ząbkowanie, mogą to być kolki. Sugeruję wizytę u pediatry aby wykluczyć inne schorzenia.

Pozdrawiam.