Problemy z erekcją a stosunki seksualne

Witam. Mój partner ma problem z erekcją. Ponad miesiąc temu uprawialiśmy seks. Oboje mamy po 35 lat, On ma nadciśnienie i nadwagi ok. 40 kg. Nie wiem czy to wpływa na taki stan rzeczy. Jesteśmy ze sobą ok roku, nie było dobrze w kwestii intymnej, ale teraz jest tragicznie. Myślałam, że z czasem będzie lepiej, ale teraz trudno ukryć mi rozczarowanie, gdy kolejny raz nic nie ma. Erekcja jest nie pełna, jak zaczynam Go pieścić to spada, a penetracja polega na max trzech pchnięciach i zanika erekcja

Dzień dobry,

Jak najbardziej stan somatyczny - nadciśnienie, otyłość - mogą być przyczyną zaburzeń erekcji. Partner powinien tego NIE lekceważyć i udać się do lekarza (POZ, urologa) celem pełnej diagnostyki i podjąć się leczenia przyczynowego.

Witam partner powinien udać się do lekarza seksuologa i do psychologa seksuologa w celu zdiagnozowania przyczyn zaistniałego stanu. Następnie podjąć leczenie, ten problem może bowiem narastać a skuteczne leczenie jest jak najbardziej możliwe.Pozdrawiam

Mgr Patrycja Stajer

Problem wymaga kompleksowej diagnostyki i wdrożenia zaleceń - od kardiologicznych po dietetyczne - polecam: www.klinikadlamezczyzn.pl