Problemy z językiem po urazie głowy

Witam. Cztery dni temu na treningu uderzylem swoim podbrodkiem o glowe swojego kolegi z duzą siłą. Podczas uderzenia zrobilem sobie trzy dosc glebokie dziury w jezyku. Na poczatku leciala krew ale potem wszystko powrocilo do normy oprocz tego ze jedzenie i mowienie sprawia mi trudnosc. Chodzi konkretnie o to ze nasililo sie seplenie, ruchy jezykiem sprawiaja mi ból np. Wystawienie jezyka, Moje pytanie brzmi czy powinienem wybrac sie do lekarza? Czy niezszyty jezyk moze dalej sprawiac mi trudnosc

Oczywiście,że powinien zgłosić się Pan do lekarza. Konieczna jest konsultacja i wdrożenie odpowiedniego postępowania