Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z koncentracją a szybkie męczenie się

Witam mam 23 lat od jakiś 3 miesięcy borykam się z takimi problemami jak: ogólne osłabienie szybko meczą mi się mieśnie nóg i rąk przy minimalnym wysiłku mimo tego że potrafię przebiec 5km bez zadyszki, zdarzają się do tego ból w klatce piersiowej i palenie do tego czasami mroczki i problemy z koncentracją, zdarzaja sie bóle gardła, duże węzły chłonne i chrypa. Morfologia , mocz, potas mam dobre, mam helikobakterie, nie pale od 2 miesięcy, ciśnienie bd, EKG też.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Test na krew utajoną w kale

Czy wiesz, na czym polega test na krew utajoną w kale? Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, obejrzyj nasz filmik. Lek. Łukasz Dubielecki opowiada o tym badaniu.

Szanowny Panie, na to, jak się Pan czuje składa się wiele czynników; tryb życia, dieta, obecna sytuacja życiowa, sposób w jaki radzi Pan sobie z emocjami i inne. Problemy ciała ściśle łączą się z problemami ducha, i czasem trudno stwierdzić co jest czego konsekwencją. Zakażenia Helicobakter Pylorii nie należy bagatelizować i trzeba poddać się stosownemu leczeniu (antybiotyk, dieta). Jak jednak wspomniałem objawy, o których Pan pisze, mogą mieć również podłoże psychosomatyczne i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia równolegle z leczeniem prowadzonym przez lekarza specjalistę. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Pana do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów znajdzie Pan na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy